Türkiye Gündemi

Yıldız Yaz Kampı devam ediyor!

Lüleburgaz Belediyesi Yıldız Yaz Kampı Lüleburgaz Kent Ormanı’nda devam ediyor. Gençler kampta sahne performanslarından parkur yarışmalarına, temel izcilik uygulamalarından doğa yürüyüşüne kadar çok sayıda aktivite yapma imkanı buluyor.

Lüleburgaz Belediyesi’nin 3 Temmuz’da başlayan Yıldız Yaz Kampı, Lüleburgaz Kent Ormanı’nda tüm hızıyla devam ediyor. 1 Eylül’e kadar 9 hafta sürmesi planlanan kampta gençler 3 farklı yaş kategorisi halinde çeşitli aktivitelerle hem çevre bilinci kazanıyor hem de unutulmayacak aktiviteler gerçekleştiriyor.

Farklı aktiviteleri deneyimliyorlar

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleşen ve izci liderleri tarafından eğitimlerin verildiği Yıldız Yaz Kampı’nda gençler sahne performansları, parkur yarışmaları, doğa yürüyüşü, bilgi yarışması, temel izcilik uygulamaları ve el sanatları çalışmaları gibi çok sayıda alanda farklı aktiviteyi deneyimleme fırsatı buluyor.

Kayıtlar 17 Temmuz’da sona eriyor

3 Temmuz ile 1 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen ve her bir grubun 4 gece 5 gün yer alabildiği kampa katılmak isteyen gençler velileriyle birlikte 17 Temmuz’a kadar Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi’nde bulunan Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne başvurabilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu