İş Dünyası

TURİDER’de Seda Kuşvuran güven tazeledi

KONYA (İGFA) –Konya Turizm ve İş Dünyasını Geliştirme Derneği (TURİDER) kurucu üyelerinden NEY OTEL’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen genel kurulda; Başkanı Seda Kuşvuran güven tazeledi.

2017 yılının sonunda kurulan derneğimiz ilk sene iyi bir yapılanma ile güzel işlere imza attığını anlatan Kuşvuran, bugüne kadar geçen süreçte yürüttükleri faaliyetleri özetledi.

Pandemi sürecinde 2020 senesinde Mevlana Kalkınma Ajansı ( MEVKA ) nın açmış olduğu 6.dönem teknik destek programı kapsamında “Beyşehir Konaklama Sektörü Ön Fizibilete Raporunun Hazırlanması” projesine hak kazanarak başarılı bir şekilde MEVKA ile ortak olarak sürdürdüklerini söyleyen Kuşvuran, “Yine Konya Valiliğimiz tarafından ‘’ İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulunun ‘’ yeniden oluşturulması sürecine eşlik ederek, derneğimizin bu kurulda görev almasını sağladık. Üye sayımızın artırılmasına yönelik çalışmalarımızı ve ziyaretlerimizi yaparak yeni dönemde daha güçlü bir TURİDER olması için çalışmalarımızı sürdürdük. Yine pandemi sürecinde şehrimizin dijital ortamda tanıtılmasına katkı sağlamak amacıyla Belgesel yapımcısı Sayın Coşkun Aral ve ekibini Konya’da misafir ettik. Bu konuda bizden desteğini esirgemeyen Konya Büyükşehir Belediyemize ve Turizm Şubesine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Coşkun Bey’in bu seyahatinde çektiği 4 adet Konya belgeseli dijital ortamda ve kendi kanalında çokca seyredildi ve hala tıklanmaya devam etmektedir. Yeni dönemde olağan genel kurulumuza katılan tüm üyelerimize ve başkanlık görevini yeniden tevdii eden yönetim kurulumuza teşekkür ederim” diye konuştu.

Kuşvuran, yeni dönemin Konya turizmine hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Kaynak: (İGFA) İnternet Gazetecileri Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu