Türkiye Gündemi

Torbalı'da “Nostalji Geceleri" başlıyor

Torbalı Belediyesi çok özel bir etkinlik dizisine imza atacak. Her hafta ilçe sakinlerine nostalji tadında saatler yaşatacak olan belediye, nostalji gecelerine bu akşam başlıyor. 

Torbalı’da “Nostalji Geceleri” başlıyor

Her hafta bir Yeşilçam filmi

Torbalı Belediyesi çok özel bir etkinlik dizisine imza atacak. Her hafta ilçe sakinlerine nostalji tadında saatler yaşatacak olan belediye, nostalji gecelerine bu akşam başlıyor. İsmail Uygur Kültür Merkezi’nin arkasında bulunan Gazi Çamlığı etkinlik alanında çimlerin üzerinde Yeşilçam’a damga vurmuş Türk filmleri gösterime sunulacak. Her hafta Cuma akşamı saat 21.00’de sırayla Atla Gel Şaban, Yalancı Yarim, Gırgıriye ve Güllü filmleri vatandaşlarla buluşacak. Filmlerinin gösterileceği nostaljik sinema gecelerinde Torbalı Belediyesi, vatandaşlara patlamış mısır ve gazoz da ikram edecek.

BAŞKAN TEKİN’DEN DAVET

Her Cuma günü Gazi Çamlığı etkinlik alanında gerçekleşecek olan film gösterimleri için Torbalı Belediyesi hazırlıklarını tamamladı. Bu akşam Atla Gel Şaban, filmi ile başlayacak olan özel gösterilere ilginin yoğun olması bekleniyor. Gerekli ışıklandırma çalışmalarının da tamamlandığı alanda Torbalılılar keyifli vakit geçirmiş olacak. Kültür ve sanat etkinliklerine her zaman önem verdiklerini belirten Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Torbalı Belediyesi olarak kültürel ve sosyal etkinliklere her zaman önemsiyoruz. Bu kapsamda bu akşam başlayacak ve dört hafta sürecek olan nostalji gecelerinde birbirinden güzel Yeşilçam filmlerini sizlerle buluşturacağız. Bu güzel etkinliğimize tüm Torbalı Halkını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu