Spor

Okan Buruk ile acil toplantı

Galatasaray’da Giresunspor mağlubiyetinin ardından sarı-kırmızılı takımda önemli bir görüşme gerçekleşti.

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek, iç sahadaki beklenmeyen bu mağlubiyetin ardından Okan Buruk ile acil bir toplantı düzenledi. Basın mensuplarına “Bu taraftarın hak ettiği oyunu oynamamız, onları mutlu etmemiz gerek. Alınan netice normal olarak kabul edilebilir değil. Buradan çıkaracağımız dersler bulunduğunu düşünüyorum” diyen Dursun Özbek, oyuncu performansları ve mağlubiyetin sebepleri hakkında Okan Buruk ile kısa bir görüşme gerçekleştirmiş oldu.

Dursun Özbek ve Okan Buruk, mağlubiyetle ilgili yaptıkları kısa konuşmanın peşinden transfer çalışmaları hakkında uzun süre görüşme gerçekleştirdiler. Ortalama bir saat devam eden toplantının büyük genelinde transferi gündemde olan adlar hakkında konuşuldu.

Sarı-kırmızılıların teknik direktörü, stoper transferinin öncelikli olarak bitirilmesini istedi. Okan Buruk atak hattı için de acil olarak yaratıcı bir oyuncuyu kadrolarına katmaları gerektiğini altını çizdi. Bu görüşmenin peşinden Galatasaray’ın gelecek hafta en azından bir transferi mutlaka bitirmesi planlanıyor.

 

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu