Kurtarmaya çalmış olduğu kızıyla beraber boğuldu!

ŞANLIURFA’nın Bozova ilçesinden geçen Atatürk Barajı’nda aile faciası yaşandı. Baraja serinlemek için giren çocuklarını kurtarmaya çalışan baba, kızı ile birlikte boğularak hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre olay, Bozova ilçesine bağlı Çatak Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, ailece piknik yapmak için Çatak’a giden ailenin kızı Esra Karaman ile oğlu Mehmet Karaman sıcaktan bunalarak baraj gölüne girdi. Bir süre sonrasında evlatlarının suda çırpındığını gören baba Serdar Karaman (40) derhal suya atladı.

İyi yüzme bilmeyen baba ve evlatları, çevredeki vatandaşların yardımıyla sudan çıkarıldı. İhbar üstüne vaka yerine giden sıhhat ekipleri, baba ve çocuklarına ilk müdahaleyi yaptıktan sonrasında ambulansla Bozova Devlet Hastanesine kaldırdı. Burada yapılan müdahalelere karşın baba ve kızı kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Durumu ağır olan Mehmet Karaman’ın ise tedavisi sürüyor. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kurtarmaya çalmış olduğu kızıyla beraber boğuldu! için yorumda bulun

    Kurtarmaya çalmış olduğu kızıyla beraber boğuldu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kurtarmaya çalmış olduğu kızıyla beraber boğuldu! için ilk yorumu yapabilirsin.