Türkiye Gündemi

Kocaeli Büyükşehir zabıtası pür dikkat

Vatandaşın güvenliğinden sağlığına kadar pek çok konuda önemli görevler üstlenen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, 7 gün 24 saat halkın yanında. Bu bağlamda cüzdan, telefon ve buna benzer kişisel eşyalarını düşüren vatandaşların da yardımına koşan ekipler, Kocaeli’de yaşayan herkesin huzuru, sağlığı ve kamu düzeni için özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

 

KAYBOLAN ÇOCUK AİLESİNE TESLİM EDİLDİ

Rutin görevler dışında vatandaşların güvenliği için de önlemler alan Büyükşehir ekipleri, bu bağlamda Cebeci sahilinde devriye gezerken küçük bir çocuğa denk geldi. Kaybolduğu anlaşılan çocuğu ilk olarak emniyete alan ekipler, ardından çocuğu babasına teslim etti.  Baba, çocuğunu bulan ve ilgilenen Büyükşehir görevlilerine teşekkür etti.

 

ZABITADAN TİTİZ ÇALIŞMA

Büyükşehir zabıtası ve güvenlik personelleri, halkın yoğun olduğu yerlerde oldukça titiz bir çalışma yürütüyor. Yaz aylarının uğrak yeri olan Kandıra sahillerinde devriye gezerken telefon ve cüzdan gibi eşyalar bulan ekipler, kimlik bilgilerinden sahiplerine ulaşarak vatandaşların imdadına yetişiyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu