Türkiye Gündemi

Kemalpaşa'nın gurur tablosu 

Kemalpaşa Belediyesi Eğitim Merkezi öğrencilerinin başarısı yüzleri güldürüyor

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’nın eğitim alanına vermiş olduğu önem ve bu alanda gerçekleştirdiği çalışmalar doğrultusunda, bu yıl gerçekleştirilen Liselere Geçiş ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na giren öğrenciler ilçenin gururu oldu. Liselere Geçiş Sınavı’na Kemalpaşa Belediyesi Eğitim Merkezi’nde hazırlanan öğrencilerden Hakkı Akpınar ilk %1’lik başarı dilimine girerken, 30 öğrenci ilk %10’luk başarı diliminde yer aldı.

LGS sınavında büyük başarı elde eden Hakkı Akpınar’ı makamında ağırlayan Başkan Rıdvan Karakayalı öğrenci ile yakından ilgilenerek ailesi ve öğretmenlerine teşekkür etti. Öğrenciye bisiklet hediye eden Başkan Karakayalı, eğitim hayatında başarılar diledi.

‘’EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI ALIYORUZ’’

Kemalpaşa’da eğitim alanında büyük adımlar attıklarını belirten Başkan Karakayalı, ‘’ Göreve başladığımız günden itibaren büyük önem ve titizlikle çalışma yürüttüğümüz eğitim alanında emeğimizin karşılığını almaya başladık. Bugün Türkiye derecesi yapan Hakkı evladımız göğsümüzü kabarttı, yine çok sayıda öğrencimiz başarılı sonuçlar elde etti. Bugün itibariyle kreşler ve kurs merkezimiz dahil olmak üzere bin öğrenciye en iyi şartlarda eğitim imkanı sağlıyoruz. Kemalpaşa’nın geleceğine dokunuyoruz.’’ Dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu