Türkiye Gündemi

Kartepeli cocuklar gönlüllerince eğlendiler 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatı ile hemşehrileri için Kurban Bayramı’nda düzenlenen etkinlikler ilçeye renk kattı.

Kartepe Belediyesi 32 mahallede beş gün boyunca düzenlenen etkinliklerle Kartepeli çocuklar unutulmaz bir Kurban Bayramı yaşadılar. Özel olarak hazırlanan bayram otobüsü ile her mahalleye giden ekipler burada Kartepeli çocuklara gösteriler ve ikramlar yaptılar.

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

Her mahalleye giden Kurban Bayramı ekibi burada çocuklara jonglör, sihirbaz, animatörler, palyaçolar, bubble show gösteriler sonrasında sürpriz hediyeler verildi. Gösterilerin sonunca Kartepeli minikler hep birlikte, herkese iyi bayramlar dileğinde bulunurken, etkinliklerden dolayı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a teşekkür ettiler.

FİLMLER BÜYÜK İLGİYLE İZLENDİ

Kurban Bayramı etkinlikleri kapsamında açık hava sinema gösterimi de başladı. Kartepeli miniklere “Aslan Hürküs: Görevimiz Gökbey” ve büyüklere Türk Sinemasının önemli isimlerinden Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Mürüvvet Sim, Ayşen Gruda gibi bir çok sanatçının yer aldığı “Neşeli Günler” filmleri büyük bir beğeniyle izlendi.

HER ŞEY HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kurban Bayramı’na özel etkinlikler ile hemşehrilerimizle bir araya geldik. Her mahallemizde etkinliklerimizin yanı sıra film gösterimi ile Kartepeli evlatlarımız unutulmaz bir gün yaşadılar” açıklamasında bulundu.   

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu