Kaçak kazı yapılan kuyuda zehirlenen 2 kişi vefat etti

Mersin’in Erdemli ilçesinde, kaçak kazı yaptıkları kuyuda zehirlenen 2 şahıs yaşamını yitirdi. 

A.U., Hüsametli Mahallesi’nin Andız mevkiinde kazılan 15 metrelik kuyuya inen 2 arkadaşından haber alamayınca durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne haber verdi. İhbar üstüne bölgeye 112 Acil Sağlık, AFAD, jandarma ve Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri sevk edildi.

Kuyuya inen ekipler, Kemal Arslantaş ve Ahmet Bulut’u bulundukları yerden çıkardı. Sağlık ekipleri, Bulut’un yaşamını kaybettiğini belirledi. Gömü aramak için kaçak kazı yaptıkları iddia edildi Yaralı Arslantaş ise ambulansla Erdemli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Arslantaş, hastanedeki müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Jandarma ekiplerinin A.U’nun ifadesine başvurduğu olayla ilgili soruşturma sürüyor. Öte taraftan, metan gazından zehirlendiği bildirilen Arslantaş ve Bulut’un çıkarıldığı kuyudaki kaçak kazının, gömü aramak için yapıldığı iddia edildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kaçak kazı yaptıkları kuyuda zehirlenen 2 kişi yaşamını yitirdi Kaçak kazı yapılan kuyuda zehirlenen 2 kişi vefat etti için yorumda bulun

    Kaçak kazı yapılan kuyuda zehirlenen 2 kişi vefat etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kaçak kazı yapılan kuyuda zehirlenen 2 kişi vefat etti için ilk yorumu yapabilirsin.