En oldukça yatan kazanıyor

Karadağ, “Ülkenin en tembel kişisini” arıyor. Ülkede 11’incisi düzenlenen “tembellik yarışmasında” tuvalet ihtiyacı haricinde yataktan kalkan eleniyor. Kazananı ise 6 bin TL’lik ödül bekliyor.

Yarışmacıların yapması ihtiyaç duyulan tek şey yatmak. Uyuma, yeme içme, telefon kullanma özgür sadece ayağa kalkmamak şartıyla. Karadağ garip bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor.  Niksic şehri civarlarındaki Brezna etno-köyünde 11’incisi düzenlenen yarışmada ülkenin en tembel vatandaşı aranıyor.

Geçen senenin galibi asla kalkmadan 117 saat yatmıştı Dokuz yarışmacı, geçen yıl 117 saat yatarak ödül kazanan Duda Aleksic’in rekorunu kırmayı hedefliyor.

Karadağ’da en tembel şahıs 117 saat yattı

Asla kalkmadan en uzun süre yatan yarışmacıyı 6 bin TL’lilk ödül bekliyor. Organizatörler, Karadağlıların tembel olarak tanınmalarından yola çıkarak bu şekilde bir yarışmaya karar verdiklerini belirtti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En çok yatan kazanıyor: En tembel kişi aranıyor En oldukça yatan kazanıyor için yorumda bulun

    En oldukça yatan kazanıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En oldukça yatan kazanıyor için ilk yorumu yapabilirsin.