Spor

Canik'te Çocuklara Ücretsiz Spor Eğitimi

Canik Belediyesi, ilçedeki çocuk ve gençleri sporla buluşturmayı sürdürüyor. İlçedeki çocukları her yaz tatili döneminde sporla buluşturmaya devam eden Canik Belediyesi’nin alanında uzman antrenörler eşliğinde farklı branşlarda ücretsiz spor eğitimleri düzenlediği Yaz Spor Okulları kayıtları devam ediyor. Çocukları yaz tatili döneminde sporla bir araya getirerek onların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunan Canik Belediyesi, ücretsiz olarak düzenlediği Yaz Spor Okulları’nda öğrencilere branşlarına uygun ve özel olarak hazırlanan parkur ve eğitim alanlarında eğitim veriyor.

 

Çocuklara Birebir Eğitim

Canik Belediyesi Yaz Spor Okulları kayıtları devam ediyor. 7-12 yaş arası çocuklar, Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’nde ücretsiz olarak düzenlenen Yaz Spor Okulları’nda,  kickboks, boks, muay thai, wushu, taekwondo, güreş, basketbol ve futbol branşlarında ilgi alanlarına göre dilediği spor branşına başvuruda bulunarak ücretsiz olarak eğitimlere katılabiliyor. Alanında uzman antrenörlerin çocuklara özel olarak hazırlanan çalışma programı çerçevesinde birebir eğitim verdiği Canik Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda çocuklar, her branş için ayrı olarak hazırlanan parkur ve eğitim alanlarında çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Canik Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Canik Belediyesi Yaz Spor Okulları’na 7-12 yaş aralığında çocukların başvuru yapabileceği, çocukların, Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’ne bireysel olarak veya 0362 228 13 00 numaralı telefon hattından eğitimler ve çalışma takvimi hakkında detaylı bilgi alabileceği kaydedildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu