Türkiye Gündemi

Büyükşehir, Başiskele Kullar Karamürsel Caddesinde yol çizgileri de çekildi

Büyükşehir Belediyesi tarafından Başiskele Kullar Merkez Karamürsel Caddesinde baskı beton yaya kaldırımları, dekoratif aydınlatma direği montaj ve asfaltlama çalışmaları sonrası yol çizgileri de çekildi

Büyükşehir, Başiskele Kullar Karamürsel Caddesinde yol çizgileri de çekildi

Büyükşehir Belediyesi Başiskele ilçesi Kullar Karamürsel Caddesinde üstyapı çalışmalarının tamamlanması sonrası yol çizgilerini de çizerek Karamürsel Caddesinde trafik düzenini sağladı. Yol çizgilerinin çizilmesiyle birlikte cadde üzerinde araç parklanma, şeritler düzenli hale getirildi.

YAYA KALDIRIMLARI

Başiskele ilçesi Kullar Karamürsel Caddesinde 1700 metrekare baskı beton kaldırım çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi, 500 metre uzunluktaki caddenin her iki tarafında baskı beton yaya kaldırım imalatı yaptı.

DEKORATİF AYDINLATMALAR

Başiskele ilçesi Kullar Karamürsel Caddesinin her iki tarafında da dekoratif aydınlatma direk montajları yapıldı. Yaya kaldırımları yapılan, dekoratif aydınlatma direkleriyle donatılan Kullar merkez Karamürsel Caddesinin çehresi yapılacak asfaltlama çalışması, dekoratif aydınlatma direkleri ve yol çizgileriyle estetik bir görüntüye kavuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu