Türkiye Gündemi

Bayraklı'da 'ilaçlama' seferberliği

Bayraklı Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte artan sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını hızlandırdı. Tam donanımlı araçlar ve uzman personeller tarafından tüm cadde ve sokaklarda yürütülen çalışmalar vatandaşlarda memnuniyet yarattı.

HER GÜN İLAÇLANIYOR
Bayraklı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından, yaz mevsiminde artan sivrisinek ve haşerelerle mücadele çalışmaları hız kazandı. Tam donanımlı üç araç ve uzman personellerle aralıksız devam eden çalışmalar kapsamında, ilçenin tüm cadde ve sokakları her gün ilaçlanıyor. Vatandaşlardan gelen talepleri de dikkate alan belediye ekipleri, özellikle yeşil alanlar, çöp konteynerleri, dere kenarları başta olmak üzere tüm mahallelerde çalışma yürütüyor. Ekiplerin ilaçlama seferberliği, vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

YAZ BOYUNCA ÇALIŞMALAR SÜRECEK
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Yaz sıcaklarının artmasıyla birlikte çoğalan sivrisinek ve haşerelere karşı mücadelemizi sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini de dikkate alarak tüm sokaklarımızda çalışmalarımıza aksatmadan devam ediyoruz. Yaz döneminin rahat ve huzurla geçmesini hedefliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu