Türkiye Gündemi

Başkan Sandıkçı'ya Sevgi Seli

Canik Belediyesi ana sponsorluğunda, Gökçepınar Mahallesi’nde 22. Geleneksel Çilek-Kiraz Festivali düzenlendi. Canik’te geleneksel olarak düzenlenen festivalinde vatandaşlarla bir araya gelen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, vatandaşlar tarafından büyük bir sevgiyle karşılandı. İlçe halkı tarafından yoğun bir ilgi gösterilen festivalde vatandaşlarla yakından ilgilenen, sohbet eden Başkan İbrahim Sandıkçı, festivalde yer alan stant alanlarını tek tek ziyaret ederek, festivalde bulunan tüm vatandaşların Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

 

Başkan Sandıkçı’dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, festivalde gerçekleştirdiği konuşmada, birlik ve beraberlik mesajları verirken, festivalin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan İbrahim Sandıkçı, “ Canik’imizde geleneksel olarak düzenlenen Çilek-Kiraz Festivali’nde siz kıymetli hemşehrilerimizle bir arada olmaktan dolayı büyük bir kıvanç duyuyorum. İlçemizin tanıtımına önemli katkılar sunan, şehir içinden ve şehir dışından misafirlerimizi ağırladığımız bu güzide festivalin düzenlenmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İlçemiz için azimle çalışarak her alanda kazandırdığımız proje ve yatırımlarımızla birlikte, bu tür organizasyonlara destek verdik ve vermeye devam ediyoruz. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

 

Canik’te Türkiye Yüzyılı Vizyonuyla Çalışmaya Devam

Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda ilçeye her alanda yeni yatırım ve projeler kazandırmaya devam edeceklerini belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, kazandırılan yatırımlarla ilçenin çehresinin değiştiğini ifade ederek, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ilçemiz için canla başla çalışarak, eğitimden sağlığa, sanattan spora birçok kıymetli eseri ilçemize kazandırdık. Merkezi Hükümetimizin yatırımları, ilçemizde ardı sıra hayata geçirdiğimiz proje ve yatırımlarla ilçemizin çehresini değiştirdik. Canik’in değerine değer kattık. Allah’ın izniyle Türkiye Yüzyılı’nda ilçemize olan hizmet aşkımızla insanımız ve memleketimiz için durmadan yorulmadan çalışmayı sürdüreceğiz.  Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla Canik’e eser ve hizmet kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, festival ağası seçilen İrfan Balcı’yı tebrik etti. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu