Türkiye Gündemi

Başkan Kocaman'dan 15 Temmuz mesajı

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

15 Temmuz hain darbe girişimi, ülkemizin tarihi boyunca yaşadığı en büyük ihanetlerden birisidir. Ülkemizin istiklaline ve istikbaline yapılan bu alçakça saldırıyı unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız.

15 Temmuz; ülkemizi parçalamak ve milli iradeyi yok etmek isteyen hainlere karşı, yüce milletimizin vatanseverliği ile kazanılmış tarihe altın harflerle yazılmış şanlı bir demokrasi zaferidir.

15 Temmuz gecesi aziz milletimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanlara inerek güvenlik güçlerimizin yanında yer almış ve vatanı her ne pahasına olursa olsun koruyacağını göstermiştir.

Ülkemizin geleceğine, birliğimize ve demokrasimize karşı girişilen bu hain darbe kalkışması sırasında, vatan için çekinmeden canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de minnetlerimi sunuyorum.

“SON CEPHE”YE DAVET

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinliği olarak Büyükşehir Belediyediyemizin düzenlediği “Son Cephe” programına tüm hemşehrilerimi davet eder, katılımlarından onur duyarım.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu