Bakan Çavuşoğlu, Suriye karşıcılık liderleriyle görüştü

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Suriye Muhalif ve Devrimci Güçler Ulusal Koalisyonu Başkanı, Müzakere Komisyonu Başkanı ve Suriye Geçici Hükümet Başkanı ile bir araya geldi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye Muhalif ve Devrimci Güçler Ulusal Koalisyonu (SMDK) Başkanı Salim el-Muslat​​​​​​​, Müzakere Komisyonu Başkanı Bedir Camus ve Suriye Geçici Hükümet Başkanı Abdurrahman Mustafa’yla bir araya geldi.

Bakan Çavuşoğlu, Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda, Suriyeli muhalif liderler Muslat, Camus ve Mustafa ile görüştüğünü belirterek “Muhalefetin, BM Güvenlik Konseyinin 2254 sayılı sonucu çerçevesinde, siyasal sürece katkısını takdir ediyor ve destekliyoruz” sözlerini kullandı.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bakan Çavuşoğlu, Suriye muhalefet liderleriyle görüştü Bakan Çavuşoğlu, Suriye karşıcılık liderleriyle görüştü için yorumda bulun

    Bakan Çavuşoğlu, Suriye karşıcılık liderleriyle görüştü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bakan Çavuşoğlu, Suriye karşıcılık liderleriyle görüştü için ilk yorumu yapabilirsin.