Giresun’daki lunapark kazasıyla ilgili bir şahıs tutuklandı

Giresun’da lunaparkta trenin raydan çıkması sonucu komiser yardımcısı Sinem Gülşen Dilekçe’nin yaşamını kaybetmiş olduğu, 3 kişinin yaralandığı vakayla ilgili bir kişi tutuklandı.

Giresun’da lunapark trenin raydan çıktığı ve komiser yardımcısı Sinem Gülşen Dilekçe’nin yaşamını kaybetmiş olduğu, 3 kişininde yaralandığı vakayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 3 kişi gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin arkasından Giresun Adliyesine sevk edilenlerden S.K, Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı.

2 şahıs hakkında adli denetim sonucu uygulandı.

Genç hanım tüm müdahalelere karşın kurtarılamamıştı Hacı Hüseyin Mahallesi’nde faaliyetlerini sürdüren lunaparkta eğlence treni raydan çıkarak yere düşmüş, kazada komiser yardımcısı Sinem Gülşen Dilekçe ve Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru eşi Samet Dilekçe, Şevval Akbaş ile Fatma Akbaş yaralanmıştı.

Giresun’da lunaparktaki tren raydan çıktı: 1 ölü, 3 yaralı 

Sinem Gülşen Dilekçe, 112 Acil Servis ekiplerince kaldırıldığı Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Giresun'daki lunapark kazasıyla ilgili bir kişi tutuklandı Giresun’daki lunapark kazasıyla ilgili bir şahıs tutuklandı için yorumda bulun

    Giresun’daki lunapark kazasıyla ilgili bir şahıs tutuklandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Giresun’daki lunapark kazasıyla ilgili bir şahıs tutuklandı için ilk yorumu yapabilirsin.